Regionala kontaktpersoner LRF

Här hittar du kontaktuppgifter till våra regionala kontaktpersoner på LRF-kontoren. De kan svara på frågor om Säkert Bondförnuft i just ditt län.


Blekinge, Kalmar, Kronoberg
Ann-Cathrine Carlsson
LRF Sydost
Tel. 0470-70 36 54
Mobil. 070-329 25 64
ann-cathrine.carlsson@lrf.se

Dalarna och Gävleborg
Lotta Zetterlund
LRF Dalarna
Mobil. 070-342 42 35
lotta.zetterlund@lrf.se

Gotland
Jan Ekdahl
LRF Gotland
Tel. 0498-20 67 94
jan.ekdahl@lrf.se

Halland
Henrik Arneson
LRF Halland
Mobil. 070-956 46 50
henrik.arneson@lrf.se

Jämtland
Lena Pettersson
Tel: 063-55 10 84
lena.pettersson@lrf.se

Jönköping
Anders Råsberg
LRF Jönköping
Tel. 036-34 62 01
anders.rasberg@lrf.se

Värmland och Västra götaland
Lotta Bäckberg
LRF Västra Sverige
Tel. 070-323 39 16
lotta.backberg@lrf.se 

Skåne
Jan Hultgren
LRF Skåne
Tel. 0413-55 90 08
Mobil. 070-756 50 11
jan.hultgren@lrf.se

Södermanland, Örebro, Östergötland
Anna Åman Sigbjörnsson
LRF Östergötland, Örebro, Södermanland
Tel. 011-19 45 32
anna.aman@lrf.se

Västernorrland
Susanne Öberg
LRF Västernorrland
0612-77 18 06
susanne.oberg@lrf.se

Västerbotten
Gunnar Forsgren
LRF Västerbotten
Tel. 090-10 80 30
gunnar.forsgren@lrf.se

Norrbotten
Marianne Aava
LRF Norrbotten 
0920-23 77 32
marianne.aava@lrf.se

Uppland, Stockholm Västmanland
Lisa Ehde
LRF Mälardalen
0171-41 76 33
lisa.ehde@lrf.se

 

 

 

Bookmark and Share
シャネル 財布 シャネル バッグ シャネル ピアス シャネル 化粧品 シャネル 時計 シャネル ネックレス Chanel J12 ココシャネル シャネル 香水 Chanel 財布 シャネル画像 Vintage Chanel シャネル ネイル Chanel バッグ シャネル コスメ シャネル サングラス シャネル 口紅 シャネル化粧品公式 Chanel Vintage シャネル アイシャドウ シャネル キーケース シャネル チーク シャネル ファンデーション シャネル ポーチ シャネル マトラッセ シャネル 壁紙 シャネル 靴 シャネル 指輪 Chanel ネックレス